Ubezpieczenie nieruchomości w Compensa SA

Posted on

Compensa jest Polską firmą działającą w branży ubezpieczeniowej. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa oferuje produkty najwyższej jakości sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów. Ubezpieczyciel nieustannie rozwija ofertę produktową oraz standardy obsługi po to, by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Compensa należy do międzynarodowej korporacji Viena Insurance Group. Przedsiębiorstwo jest liderem na rynku ubezpieczeń w europie Środkowo-Wschodniej. Wartościami, jakimi kieruje się Compensa to budowanie długofalowych relacji z klientem. Idealnie dopasowana polisa ubezpieczeniowa potrafi zapewnić bezpieczeństwo ubezpieczonym w ten sposób klientom. Compensa to prężnie rozwijająca się grupa ubezpieczeniowa oferująca innowacyjne produkty ubezpieczeniowe, które są skrojone pod indywidualne potrzeby klienta.

Ubezpieczenie zarówno domu, jak i mieszkania w Compensa

Zakup ubezpieczenia zarówno domu, jak i mieszkania w Compensa pozwala klientowi zabezpieczyć swoją nieruchomość na wypadek zdarzenia losowego. Ubezpieczenie nieruchomości w Compensa obejmuje takie zdarzenia losowe jak ubezpieczenie wyposażenia znajdującego się w środku nieruchomości, a także garaż i inne budynku znajdujące się na terenie ubezpieczonej nieruchomości. Polisa na dom i mieszkanie swoim zakresem obejmuje również zdrowie i życie wszystkich mieszkańców nieruchomości. Ubezpieczenie nieruchomości skierowana jest w głównej mierze do wszystkich właścicieli oraz najemców. Ubezpieczenie może obejmować również nieruchomość, którą dopiero zaczynamy budować. Mamy wówczas gwarancję, że cokolwiek się zdarzy na budowie naszego domu jak kradzież sprzętu, to otrzymamy za to odszkodowanie.

Jakie są dodatkowe opcje ubezpieczenia nieruchomości w Compensa?

Compensa umożliwia swoim klientom rozszerzenie podstawowego ubezpieczenia o dodatkowe opcje. Towarzystwo oferuje zakup dodatkowego ubezpieczenia chroniącego sprzęt elektroniczny znajdujący się w środku nieruchomości jak komputery, RTV/AGD, kamery, aparaty fotograficzne oraz inne cenne przedmioty. Ubezpieczenie obejmuje również ochronę nieruchomości na wypadek uderzenia pieruna i spowodowane przez nie zniszczenia. Ubezpieczenie nieruchomości obejmuje również obiekty, które nie są trwale związane z gruntem. W skład pakietu ubezpieczenia wchodzi polisa na domki czy też ogródki działkowe.